Family farm kod Kućera

Rodinná farma kod Kućera se nachází nad zátokou Pokrivenik v obci Zastražišće. Je vybudováná na pozemcích, kde předchůci majitelů dříve tvrdě dřeli na vinohradech a později na levadulových plantážích. Nyní zde majitelé pěstují 400 olivých stromů a chovají osmanáct koz a dva oslíky. Více informací

Povídání o farmě

Rodinná farma kod Kućera se nachází nad zátokou Pokrivenik v obci Zastražišće. Je vybudováná na pozemcích, kde předchůci majitelů dříve tvrdě dřeli na vinohradech a později na levadulových plantážích. Nyní zde majitelé pěstují 400 olivých stromů a chovají osmanáct koz a dva oslíky.

Farma svůj název kod Kućera získala, tak že na pozemku farmy se nachází velký trim (kamenná stavba kruhového půdorysu, který dříve sloužil jako ukrýt před deštěm). Těmto kamenným objektům se v každé části Chorvatska a očividně i Hvaru říká jinak. U nás ve Starém gradu je to trim, no a v Zastražišći tomu neřekne nikdo jinak než kućer. Takže tedy logicky je farma kod Kućera.

Na farmě majitelé vytvořili i příjemnou restauraci, kde podávájí tři druh menu, která jsou opravdu bohatá. Každé menu sestává z předkrmu, hlavního chodu a může být i dezert. Vše, co se na farmě podává si vyrábí majitelé sami. Takže můžete očekávat skvělé jídlo ve výborné kvalitě. Prostě domácí chléb s čerstvým kozím sýrem si jen tak někde nedáte.

Produkty, které majitelé vyrábějí i zde můžete také zakoupit, hlavně tedy kozí mléko, kozí sýr, olivový olej, vino a prošek.

Návštěva farmy, je opravdu nevšední zážitek. Můžete sem zajít jak na romantickou večeři ve dvou, tak na rodinný výlet s dětmi, které si to opravdu užijí.

Pokud chcete farmu navštívit, vyplňte náš objednávkový formulář nebo zavolejte a my Vám zařídíme rezervaci. Jen prosím pozor, rezervace se musí vytvořit minimálně dva dny předem. 

Fotogalerie

Můžete si vybrat ze tří Menu a nebo si objednat jen něco k vínu:

Jehněčí peka

200 Kn/osoba

Poznámka: Peka je způsob přípravy pokrmu, kdy se peče maso a příloha v jedné nádobě pod uhlí.

Mix Grill

150 Kn/osoba

Poznámka: Peka je způsob přípravy pokrmu, kdy se peče maso a příloha v jedné nádobě pod uhlím.

Rezervační formulář restaurace

Stačí jen vyplnit a vše ostatní nechte na nás

Vyhledat ubytování na Hvaru!

Výběr prověřeného ubytování na Hvaru.