Apartmán Farma u Brendy

APP 4+2

Apartmán Farma u Brendy  se nachází v obci Rudine, cca 2 km od městečka Stari Grad a zátoky Žukova cca 700 m. Farma u Brendy vám poskytne pohodlí moderního apartmánu v těsném dotyku s přírodou. Zjistit více…

od 577 Kč osoba/noc

Wifi
Lůžkoviny v ceně
5OO m od moře
Klimatizace

Popis apartmánu

Apartmán Farma u Brendy se nachází v obci Rudine cca 2 km od městečka Stari Grad. Jedná se zrekonstruovaný, moderní apartmán s bazénem. Je to poslední dům v Rodině, takže zde najdete opravdový klid a soukromí. Apartmán je vybaven vším, co k pobytu potřebujete, kapacita domu je pak 4+2, tedy dvě ložnice s manželským lůžkem a pohovka na rozložení v přízemí domu. Bazén je orientován směrem do zahrady s výhledem na celou farmu. Pokud tedy máte rádi přírodu a zvířata, tohle je pravé ubytování pro Vás. Opalování u bazénu s výhledem na pasoucího se koně Brendna a oslíka Brendu. K moři, do zátoky Žukova vede cestička, která je od domu vzdálená cca 10 m a u moře jste po této cestičce asi za 10 minut příjemnou procházkou lesem.

Fotogalerie

Název objektu: Apartmán Farma u Brendy

Celkový počet jednotek: 1

Vzdálenost od moře: 700 m

Vzdálenost od pláže: 700 m

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici od:/ do: 1.1. do 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: Rodinný, páry

Pobyt se psy: ANO

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: ANO

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: AJ, HR, IT

Domácí výrobky: ANO – vejce

Nabízené služby:

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: Slepice, kůň, osel se pohybují v prostorách objektu.

Kde se koupat

Nejbližší koupání, kam můžete příjemnou procházkou dojít pěšky, je v zátoce Žukova. Jedná se o rozlehlou a členitou zátoku, kde si každý může najít to svoje místo. Když se po příchodu na Žukovu vydáte vlevo najdete zde kamínkovou pláž s postupným vstupem do vody, tuto část zátoky místní nazývají Prihodnja. V části Bočak najdete velké plochy skal, které jsou rovné a vhodné pro opalování, ale i děti. Je zde také možné postupně vstoupit do moře a nebo si také skočit do hlubší vody. Ti, kteří volí raději klid a třeba se i rádi koupou bez plavek, se můžou po příchodu do zátoky vydat vpravo, kde se vám po cca 2 minutách chůze otevřou nekonečné možnosti, kde se uvelebíte, odhodíte starosti i plavky za hlavu a skočíte s lehkostí bytí do moře. Pokud jsou mezi Vámi milovníci skákání ze skal, pak si můžete zajít nebo doplavat ke skalám Kapić, Sice nebo Kraljica-na tuto skálu je nejkomplikovanější výstup, tedy moře a skála je opravdu dost vysoká. Počítejte tedy s tím, že pokud sem vylezete, musíte už jen skočit. Žukova je od Rudiny vzdálená cca 700 m, což je asi 10 minut chůze. Na cestu k moři doporučuji pevnou obuv, ale nemusíte se ničeho obávat, cestu zvládnou i velmi malé děti. 

Ceník