Apartmán Hana

APP 10+4

Jste parta přátel nebo velká rodina? Rádi sportujete? Pak je dům Hana to, co hledáte. Nabízíme Vám ubytování v třípatrovém domě vybaveném vším, na co si jen vzpomenete. Třeba i paddleboardy… Více informací

od 370 Kč osoba/noc

Wifi
Sportovní vybavení k dispozici
5OO od moře
Klimatizace

Popis apartmánu

Apartmán Hana je jeden z opravdu výjimečných objektů v naší nabídce. Dům má tři patra a kapacitu až 14 osob. V přízemí domu je prostorná kuchyně, ve které najdete opravdu všechno, možná i to, co jste nikdy neviděli. V přízemí se nachází také koupelna s vanou a toaleta. V prvním patře je místnost s úložným prostorem, kde najdete spoustu věcí-boty do vody, věci na potápění, potřeby k úklidu a další… V prvním patře je umístěn velký dětský pokoj, ze kterého budou Vaše děti jistě nadšeny. Je zde houpačka, houpací síť, hračky, knihy i malá televize a DVD přehrávač. Pro děti je zde připraveno spaní na velikém trojlůžku, které však poskytuje dostatek soukromý a prostoru pro každého spáče. 

V druhém patře jsou dvě ložnice, jedna s oddělenými lůžky, druhá s manželským lůžkem a koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Ve třetím patře se nachází samostatné studio. Zde je jedno velké letiště pro tři osoby a dvě samostatná lůžka. V podkrovním studiu je také koupelna se sprchovým koutem, kuchyňský kout a samozřejmě nádherný výhled na zátoku Žukova a ostrov Brač. Dům Hana je velmi stylově vybavený, majitel o dům velmi dbá, a ikdyž zde najdete opravdu hodně věcí, které můžete využívat, vše je pečlivě poskládané a popsané, takže se nemusíte bát, že přijedete do chaosu. Pro hosty domu jsou také k dispozici kola, jak pro dospělé, tak pro děti, je tu dokonce i kolo s dětskou sedačkou. V zátoce pod domem majitel umístil paddleboardy a kajaky, které jsou hostům také k dispozici a mohou si je kdykoli půjčit. Před domem se nachází prostorný dvůr s vyvýšenou terasou, grilem a dostatkem místa pro všechny obyvatele domu. 

Fotogalerie

Název objektu: Apartmán Hana

Celkový počet jednotek: 2

Vzdálenost od moře: 700 m

Vzdálenost od pláže: 700 m

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici od:/ do: 1.1. do 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: Rodinný, páry, skupiny přátel, rodiny s více generacemi

Pobyt se psy: ANO

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: ANO

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: CZ, AJ, HR

Domácí výrobky: NE

Nabízené služby: Kanoe, Paddleboardy, kola.

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: – 

Kde se koupat

Nejblížší pláž se od domu Hana nachází cca 500 m. Pláž se jmenuje Duboka a je to krásná divoká zátoka, kde si užijete zejména soukromí. Chci však upozornit na to, že se nejedná o pláž soukromou. Na pláži jsou k dispozici paddleboardy a kajaky, které si můžete vypůjčit a objevit na nich i další zákoutí zátoky Žukova, která se skládá z více malých zátok, jako je právě zátoka Duboka nebo dále Lisna, Prihodnja, pod Stinice a další zajímavá místa. Do zátoky vede cesta přímo od domu, cesta je v jedné části rozšířena, ale musím upozornit na to, že je cesta poněkud strmá. Pokud tedy máte malé děti, je vhodné si vzít nějaké nosítko. Větší děti, které již dobře vládnou chůzi, dojdou na pláž samy. A jestli patříte mezi milovníky přírody a hlavně chcete mít klid a být jen spolu se svými přáteli nebo rodinou, jsem si jistá, že si tohle místo zamilujete. 

Fotogalerie pláží

Ceník