Apartmán Josip

APP 5+1

Apartmán Josip se nachází v obci Rudine cca 2 km od města Stari Grad. Dům je vhodný pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Dům má dva prostory s venkovním posezením, takže si zde každý může najít svůj kousek klidu. 

od 665 Kč osoba/noc

Wifi
Lůžkoviny v ceně
7OO od moře
Klimatizace

Popis apartmánu

V přízemí apartmánu Josip je velký obývací pokoj s pohovkou a TV. Součástí obývacího pokoje i prostorný kuchyňský kout, kde najdete vše, co v kuchyni potřebujete, včetně kávovaru a myčky na nádobí. Jídelní stůl s posezením je samozřejmostí. V přízemí se nachází také koupelna se sprchovým koutem, toaletou a pračkou, která je hostům k dispozici. V prvním patře jsou tři samostatné ložnice. První ložnice je orientovaná do dvora a vybavena manželským lůžkem. Z druhé ložnice je výhled na moře, v této ložnici je manželské lůžko a jedna přistýlka. Třetí ložnice je orientovaná taktéž do dvora domu a zde se nachází jedno samostatné lůžko. V přední části domu je terasa s posezením, které je zastíněné prodyšnou plachtou. V zadní části domu je dvůr s venkovní sprchou, grilem, lehátky, posezením a jídelním stolem. Majitelé domu poskytují vše potřebné k Vašemu spokojenému pobytu. Dům se nachází v blízkosti zátoky Žukova, která patří mezi nejlepší na ostrově. 

Fotogalerie dům Josip

Název objektu: Apartmán Josip

Celkový počet jednotek: 1

Vzdálenost od moře: 700 m

Vzdálenost od pláže: 700 m

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici: od 1.1. do 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: rodiny, páry, skupiny přátel

Pobyt se psy: NE

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: ANO

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: CZ, AJ, HR

Domácí výrobky: NE

Nabízené služby:

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: do patra k ložnicím vede docela příkré schodiště.

Kde se koupat

Nejbližší koupání, kam můžete příjemnou procházkou dojít pěšky, je v zátoce Žukova. Jedná se o rozlehlou a členitou zátoku, kde si každý může najít to svoje místo. Když se po příchodu na Žukovu vydáte vlevo najdete zde kamínkovou pláž s postupným vstupem do vody, tuto část zátoky místní nazývají Prihodnja. V části Bočak najdete velké plochy skal, které jsou rovné a vhodné pro opalování, ale i děti. Je zde také možné postupně vstoupit do moře a nebo si také skočit do hlubší vody. Ti, kteří volí raději klid a třeba se i rádi koupou bez plavek, se můžou po příchodu do zátoky vydat vpravo, kde se vám po cca 2 minutách chůze otevřou nekonečné možnosti, kde se uvelebíte, odhodíte starosti i plavky za hlavu a skočíte s lehkostí bytí do moře. Pokud jsou mezi Vámi milovníci skákání ze skal, pak si můžete zajít nebo doplavat ke skalám Kapić, Sice nebo Kraljica-na tuto skálu je nejkomplikovanější výstup, tedy moře a skála je opravdu dost vysoká. Počítejte tedy s tím, že pokud sem vylezete, musíte už jen skočit. Žukova je od Rudiny vzdálená cca 700 m, což je asi 10 minut chůze. Na cestu k moři doporučuji pevnou obuv, ale nemusíte se ničeho obávat, cestu zvládnou i velmi malé děti. 

Fotogalerie pláž

Ceník

Vyhledat další ubytování

Výběr prověřeného ubytování na Hvaru.