Apartmán Žarko

APP 6+1

Apartmán Žarko je velice výjimečný svoji zahradou, která je hostům celá k dispozici. Součástí této krásné zahrady je také bazén, ve kterém se v horkých dnech můžete zchladit. 

od 547 Kč osoba/noc

Wifi
Bazén
7OO od moře
Klimatizace

Popis apartmánu Žarko

Apartmán Žarko vyniká zcela jednoznačně v naší nabídce ubytování svojí zahradou, o níž se majitelé velice pečlivě starají. Součástí zahrady, je také krásný nový bazén, ve kterém sice na olympiádu trénovat nebudete, ale příjemně se zde zchladíte a děti si můžou pohrát. V přízemí domu se nachází jedna ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, koupelna s vanou, toaletou a pračkou a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. V druhém patře domu jsou dvě oddělené ložnice s vchodem přímo z terasy. Každá ložnice má manželské lůžko, koupelna se sprchovým koutem a toaletou je v patře pro obě ložnice společná. Na horní terase je posezení a krásný výhled do zahrady a na bazén. V přízemí je zastíněný dvůr s jídelním stolem, gril a zvlášť posezení na vypití si odpolední kávy. 

Fotogalerie apartmánu Žarko

Název objektu: Apartmán Žarko

Celkový počet jednotek: 1

Vzdálenost od moře: 700 m

Vzdálenost od pláže: 700 m

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici od:/ do: 1.1. do 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: Rodinný, páry, skupiny přátel

Pobyt se psy: ANO

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: ANO

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: AJ, HR, IT

Domácí výrobky: NE

Nabízené služby:

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: Schody do patra vedou ze dvora. 

Kde se koupat

Nejbližší koupání, kam můžete příjemnou procházkou dojít pěšky, je v zátoce Žukova. Jedná se o rozlehlou a členitou zátoku, kde si každý může najít svoje místo. Když se po příchodu na Žukovu vydáte vlevo, najdete zde kamínkovou pláž s postupným vstupem do vody, tuto část zátoky místní nazývají „Prihodnja“. V další levé části nazývané „Bočak“ najdete velké plochy skal, které jsou rovné a vhodné pro opalování, ale i hraní dětí. Je zde také možné postupně vstoupit do moře, anebo si také skočit do hlubší vody. Těm, kteří volí raději klid a anebo se rádi koupou bez plavek, doporučujeme se po příchodu do zátoky vydat vpravo, kde se po cca 2 minutách chůze otevřou možnosti uvelebit se, odhodit starosti i plavky za hlavu a skočit s lehkostí bytí do moře. Pokud jsou mezi vámi milovníci skákání ze skal, pak si můžete zajít nebo doplavat ke skalám Kapić, Sice nebo Kraljica – na tuto skálu je nejkomplikovanější výstup, skála je opravdu dost vysoká. Počítejte tedy s tím, že pokud sem vylezete, musíte už jen skočit. Žukova je od Rudiny vzdálená cca 700 m, což je asi 10 minut chůze. Na cestu k moři doporučuji pevnou obuv, ale nemusíte se ničeho obávat, cestu zvládnou i velmi malé děti. 

 

Fotogalerie pláže

Ceník

Vyhledat další ubytování

Výběr prověřeného ubytování na Hvaru.