Apartmány Petra

Apartmán Eva se nachází v obci Rudine, cca 2 km od městečka Stari Grad a zátoky Žukova cca 700 m. Domek je koncipován pro 4 osoby. Je vybaven vším, co potřebujete a je to ideální místo, kde najdete klid a soukromý pro svoji dovolenou. Více informací

425 Kč osoba/noc

Wifi
Lůžkoviny v ceně
7OO od moře
Klimatizace

Popis apartmánu

Apartmán Eva se nachází v obci Rudine nedaleko oblíbené zátoky Žukova. Domek má jednu samostatnou ložnici s manželskou postelí. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro dvě osoby. Součástí obývacího pokoje je také kuchyňský kout, který je vybaven vším, co potřebujete. Terasa zde slouží jako společenská místnost, je zde jídelní stůl a posezení a také venkovní lůžko, kde si v horkých dnech můžete za zvuků cikád přečíst třeba nějakou knihu, na kterou jste v pracovním shonu neměli čas. Terasa je ze dvou stran zastíněná plachtami, takže kromě stínu vám poskytne také soukromí. Domek je, nicméně situován u velmi málo frekventované cesty. Pro vyložení věcí můžete auto zastavit cca 30 m od domu (rádi vám půjčíme kolečka, která se nám dobře osvědčila). Parkovat auto můžete na “gustirně” cca 100 m od domu. Povlečení, ručníky a další nezbytné věci pro vás budou samozřejmě nachystané. 

Název objektu: Apartmán Eva

Celkový počet jednotek: 1

Vzdálenost od moře: 700 m

Vzdálenost od pláže: 700 m

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici od:/ do: 1.1. do 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: Rodinný, páry

Pobyt se psy: ANO

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: NE

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: CZ, AJ, HR

Domácí výrobky: NE

Nabízené služby:

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: – 

essenceofhvar-ubytovani-apartmany-apartmanypetra-app41

Apartmány Petra

APP 2+2

essenceofhvar-ubytovani-apartmany-apartmanypetra-s2+14

Apartmány Petra

Studio 2+1

Kde se koupat

Nejbližší koupání, kam můžete příjemnou procházkou dojít pěšky, je v zátoce Žukova. Jedná se o rozlehlou a členitou zátoku, kde si každý může najít to svoje místo. Když se po příchodu na Žukovu vydáte vlevo najdete zde kamínkovou pláž s postupným vstupem do vody, tuto část zátoky místní nazývají Prihodnja. V části Bočak najdete velké plochy skal, které jsou rovné a vhodné pro opalování, ale i děti. Je zde také možné postupně vstoupit do moře a nebo si také skočit do hlubší vody. Ti, kteří volí raději klid a třeba se i rádi koupou bez plavek, se můžou po příchodu do zátoky vydat vpravo, kde se vám po cca 2 minutách chůze otevřou nekonečné možnosti, kde se uvelebíte, odhodíte starosti i plavky za hlavu a skočíte s lehkostí bytí do moře. Pokud jsou mezi Vámi milovníci skákání ze skal, pak si můžete zajít nebo doplavat ke skalám Kapić, Sice nebo Kraljica-na tuto skálu je nejkomplikovanější výstup, tedy moře a skála je opravdu dost vysoká. Počítejte tedy s tím, že pokud sem vylezete, musíte už jen skočit. Žukova je od Rudiny vzdálená cca 700 m, což je asi 10 minut chůze. Na cestu k moři doporučuji pevnou obuv, ale nemusíte se ničeho obávat, cestu zvládnou i velmi malé děti. 

Ceník

Vyhledat další ubytování

Výběr prověřeného ubytování na Hvaru.