Vila sv. Jiří

APP 13+1

Na 30 tisících metrech čtverečních rozkládá se venkovské stavení, obklopené olivovými háji, levandulovými poli, borovicemi a lesy. Toto místo dříve poskytovalo zázemí lidem, kteří tvrdě dřeli na zdejších polích. S vkusem a laskavostí by tomuto domu vdechnut nový život, život, který do sem můžete přivést i vy.

Wifi
Bazén
7OO od moře
Klimatizace

Popis vily sv. Jiří

Dvůr sv. Jiří je jedinečný komplex nově zrekonstruovaných domů, které jsou ve vzájemné těsné blízkosti, propojeny stezičkami, společnými posezení jak k zábavě, tak relaxaci. Kapacita celého objektu je až 14 osob. Společně si můžete užívat ve velkém obývacím pokoji, který je spojen v jeden prostor s kuchyní. První ložnice je samostatný domeček o velikosti 50m2, má svoji vlastní koupelnou a toaletou. Jsou zde dvě samostatná lůžka a pohovka na rozložení pro dvě osoby. Druhá ložnice nachází v prvním patře. Tato ložnice je uzpůsobena pro čtyři osoby, je zde manželská postel, jedna samostatná postel a pohovka pro jednu osobu, sprchový kout a toaleta. Třetí ložnice je vybaven manželskou postelí a je zde možné přidat dětskou postýlku, koupelna a toaleta jsou zde samozřejmostí. Čtvrtá ložnice je opět samostatný domek o velikosti 30m2, je zde manželská postel a pohovka pro jednu osobu, koupelna s vanou a toaleta

Dům se nachází v kopcích ostrova Hvar s krásným výhledem na ostrov Šćedro, Korčulu a poloostrov Pelješac, za jasných dnů jdou vidět i světla Itálie. Moře vzdáleno asi 15 minut autem a můžete si vybírat z mnohým zátok jak na jižní, tak na severní straně ostrova. Nebo můžete zůstat u bazénu a vychutnávat si v klidu překrásné výhledy, které ve vás jistě zanechají hluboký dojem. 

Pro sportovce je tu kromě výletů do okolí přímo v objektu tenisový kurt a hřiště n košíkovou.

Fotogalerie vily sv. Jiří

Název objektu: Vila sv. Jiří 

Celkový počet jednotek: 1

Vzdálenost od moře: 5 km

Vzdálenost od pláže: 5 km

Typ pláže: Kamenná, oblázková, skalnatá

Majitel pronajímá v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: NE

K dispozici od/do: 1.1.- 31.12.

Nástup a odjezd: Libovolně

Příjezd: 14:00

Odjezd: 10:00

Vhodný pro: rodiny, páry, skupiny přátel

Pobyt se psy: ANO

Vytápění: ANO

Klimatizace: ANO

Internetové připojení: ANO

Povlečení: ANO

Ručníky: ANO

Toaletní papír: ANO

Gril: ANO

Přítomnost majitele v objektu: NE

Znalost jazyků: CZ, AJ, HR, NJ

Domácí výrobky: ANO

Nabízené služby: kuchař, nákupy a jejich dovoz, transfer z/na trajekt

Nejbližší obchod: 2 km

Nejbližší pošta: 2 km 

Nejbližší směnárna: 2 km

Vzdálenost od první pomoci: 10 km

Vzdálenost od zubaře: 2 km

Vzdálenost od nemocnice: SPLIT

Nejbližší benzinová pumpa: 10 km

Nejbližší pekárna: 2 km 

Vzdálenost od trajektového přístavu: 3 km

Vzdálenost od mezinárodního letiště: SPLIT

Vzdálenost od místního letiště: 2,5 km

Možnost stravování v letovisku: NE

Vzdálenost sousedů: 20 m

Důležité informace: – 

Kde se koupat

Nejbližší koupání, kam můžete příjemnou procházkou dojít pěšky, je v zátoce Žukova. Jedná se o rozlehlou a členitou zátoku, kde si každý může najít to svoje místo. Když se po příchodu na Žukovu vydáte vlevo najdete zde kamínkovou pláž s postupným vstupem do vody, tuto část zátoky místní nazývají Prihodnja. V části Bočak najdete velké plochy skal, které jsou rovné a vhodné pro opalování, ale i děti. Je zde také možné postupně vstoupit do moře a nebo si také skočit do hlubší vody. Ti, kteří volí raději klid a třeba se i rádi koupou bez plavek, se můžou po příchodu do zátoky vydat vpravo, kde se vám po cca 2 minutách chůze otevřou nekonečné možnosti, kde se uvelebíte, odhodíte starosti i plavky za hlavu a skočíte s lehkostí bytí do moře. Pokud jsou mezi Vámi milovníci skákání ze skal, pak si můžete zajít nebo doplavat ke skalám Kapić, Sice nebo Kraljica-na tuto skálu je nejkomplikovanější výstup, tedy moře a skála je opravdu dost vysoká. Počítejte tedy s tím, že pokud sem vylezete, musíte už jen skočit. Žukova je od Rudiny vzdálená cca 700 m, což je asi 10 minut chůze. Na cestu k moři doporučuji pevnou obuv, ale nemusíte se ničeho obávat, cestu zvládnou i velmi malé děti. 

Ceník

Vyhledat další ubytování

Výběr prověřeného ubytování na Hvaru.